Yeni ürün

OTDR Lansmanı Kablo Kutusu OTDR Fiber Optik Kablo Tekli 9/125um FC/SC/ST/LC 500 M

999 öğeler

₺496.08

-7%

₺539.20

Sipariş listeme ekle


OTDR Lansmanı Kablo Kutusu OTDR Fiber Optik Kablo Tekli 9/125um FC/SC/ST/LC 500 M
Giriş
Fiber optik kablo test yardımcı olmak için tasarlanmış bir OTDR kullanırken. OTDR Lansmanı Fiber kutusu Optik Zaman Alan Yansıtacak metre ile kullanılır (OTDR) darbesinin etkilerini en aza indirmek için ölçüm belirsizliği. Birçok farklı yapılandırmaları ve fiber uzunlukları mevcuttur.
Özellikleri
Darbe Bastırıcı, Lansmanı Kutusu, Gecikme Hattı, Kurulum/Test, Eğitim, Kalibrasyon
Bileşik Mandalı kilitleme özelliği ile olumlu mühür ve kolay açılması için
Olmayan ve utangaç; metal inşaat göçük olmaz, paslanmasına, veya vesile elektrik
Su ve toz kanıtlamak birim sağlayan hemen hemen her ortamda içine alınacak
Kılıf evi olabilir kadar 2,000 metre fiber
Otomatik Temizleme Vana değişiklikleri için yükseklik ve sıcaklık
Özellikler
Uzunluk x Genişlik x Yükseklik
9.37 "x 5.56" x 2.62"
Malzeme
SR Polipropilen
Renk
Siyah/Sarı
Ağırlık
0.75 kg (fiber olmadan)
Çalışma sıcaklığı
-40 ° ile + 55 °C
Tipik Kaybı

  • Length: 500M
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 28cm x 16cm x 10cm (11.02in x 6.30in x 3.94in)

Etiketler: Ucuz OTDR Lansmanı Kablo Kutusu OTDR Fiber Optik Kablo Tekli 9/125um FC/SC/ST/LC 500 M, Yüksek Kalite OTDR Lansmanı Kablo Kutusu OTDR Fiber Optik Kablo Tekli 9/125um FC/SC/ST/LC 500 M, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Bir değerlendirme yazın

OTDR Lansmanı Kablo Kutusu OTDR Fiber Optik Kablo Tekli 9/125um FC/SC/ST/LC 500 M

OTDR Lansmanı Kablo Kutusu OTDR Fiber Optik Kablo Tekli 9/125um FC/SC/ST/LC 500 M

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler